پنجشنبه ۱۶ فروردین ۰۳

آموزش زبان تركي استانبولي نصرت با بهترين كيفيت

زبان تركي ، آموزش زبان تركي استانبولي ،فيلم آموزش زبان تركي استانبولي،كتاب آموزش زبان تركي،آموزش رايگان زبان تركي،آموزش تركي

آموزش زبان تركي استانبولي نصرت با بهترين كيفيت

۵۲,۹۵۱ بازديد

آموزش زبان تركي استانبولي نصرت با كيفيت بالا

آنچه در اين مجموعه خواهيد آموخت :

دوره مقدماتي ـ مكالمه زبان تركي استامبولي نصرت دريك ماه با روزي 30 دقيقه گوش كردن به هر درس روش استفاده آسان برايس تمامي سنين با هر سطح آشنايي به زبان تركي استانبولي

برگرفته شده از جديدترين متد آموزشي روز جهان

تمركز و تقويت حافظه در ضمن يادگيري

تكرار مطالب در فواصل زماني مختلف

بيش از 12 ساعت آموزش شامل محاوره ، آشنايي با لغات ، آموزش حروف اضافه ، آشنايي با جمله سازي دروس در اين سيستم آموزشي به صورت فايلهاي صوتي آماده شده است و شما براي يادگيري آنها تنها و تنها نياز به گوش دادن به اين فايلهاي صوتي داريد .در اين آموزشها با تكرار هوشمندانه و برگشتي ،لهجه شما از ابتدا لهجه درستي شكل گرفته و به طور خودكار قواعد بيشمار زبان را در عمل فرا خواهيد گرفت . شنيدن دروس اين مجموعه بسيار لذت بخش و پر انرژي است و به طور مداوم از شما تمريناتي ميخواهد (تكرار برخي از جملات )كه خود اين مساله براي شما بسيار لذت بخش و هيجان انگيز خواهد بود .

نسخه تصويري و جديد 1397 رسيد

دانلود بخشي از نمونه آموزش تصويري زبان تركي در 90 روز

اگر تا اندازه اي به زبان تركي استامبولي مسلط باشيد ،اين دوره دوره آموزشي از سطح مبتد ي تا عالي ، بدون استفاده از كتاب ،شما را در يادگيري زبان تركي استامبولي كمك خواهد كرد.

در ابتدا مكالمه اي پخش ميشود ،سپس روي تك تك لغات و جملات مكالمه تاكيد شده و معني و طرز تلفظ آنها آموزش داده ميشود.

اين دوره آموزشي شامل 30 درس جداگانه ميباشد .

آموزش مكالمه زبان بصورت كلمه به كلمه و تكرار كلمات همراه با گوينده و ساختن جمله با كلمات بيان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تكرار در ادامه دروس و يادآوري آنها در فواصل زماني تعيين شده باعث ميگردد اطلاعات از حافظه اصلي منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند.

براي اولين بار در ايران بهترين پكيج آموزشي زبان تركي استانبولي نصرت در ۹۰ روز را براي استفاده شما عزيزان در وب سايت قرار داده ايم.اين آموزش از مقدماتي تا پيشرفته مكالمات زبان تركي استانبولي را به شما به آساني و بهتر از هر كلاس و استادي خواهد آموخت.

خريد پستي آموزش تصويري زبان تركي استانبولي نصرت در ۹۰ روز براي رايانه

buy

68000 هزار تومان

------------------------------------------------------------------

خريد پستي آموزش تصويري زبان تركي استانبولي نصرت در ۹۰ روز براي اندرويد

buy

68000 هزار تومان

 ------------------------------------------------------------------

خريد پستي آموزش صوتي زبان تركي استانبولي نصرت در 90 روز

buy

55000 تومان

مزيت اين شيوه آموزشي چيست ؟

مزيت اين روش يادگيري عملي يك زبان است . بسياري از استادان زبان بر اين باورند كه بهترين روش يادگيري يك زبان خارجي اين است كه به آن كشور سفر كنيد و مدتي را در بين مردم آنجا سپري كنيد . اين مجموعه اين مساله را براي شمافراهم مي كند. افزون بر اين قواعد زبان را به شكل بسيار عميق و دروني آموزش ميدهد و شما بدون اينكه متوجه شويد تمام قواعد زبان را ناخود آگاه فرا خواهيد گرفت.

يادآوري بين زمان مندرج (بر پايه ي قواي ذهني و به خاطر سپري اطلاعات جديد در بزرگسالان )

اصل پيش بيني (پرسش از دانشجوبر اساس آموخته هاي جديد )

برنامه بر پايه يادگيري زنده : بكار گرفتن دانشجو در موقعيتهاي روزمره و واقعي براي يادگيري و تمرين آموخته ها است درست به مانند اينكه در كشور بيگانه حضور فيزيكي داريد . بر اساس اين روش در هر زباني يك هسته كلامي وجود دارد كه با فراگيري مجموعه لغاتي كه بيشترين و ضروري ترين كاربرد را در هر زباني دارند ميتوان بي آنكه مغز را با لغات غير ضروري و اطلاعات غير كاربردي انباشته كرد زبان را آموخت.

آموزش زبان تركي استانبولي روش نصرت از مجموعه هاي بسيار معروف در كشور است. اين مجموعه آموزش زبان تركي به فارسي را به صورت صوتي دنبال مي كند. اموزش زبان تركي تركيه به روش نصرت براي تمامي اقشار و سنين امكان استفاده را دارد. اين دوره از جمله بهترين دوره هاي آموزش زبان تركي استانبولي موجود است. هدف اين مجموعه صرفا آموزش لغات نيست بلكه آموزش و تقويت مكالمه و مهارتهاي شنيداري و گفتاري زبان تركي استانبولي است. با كمك اين مجموعه مي توانيد جملات و لغات روزمره زبان تركي را به راحتي فراگيريد. سيستم كار مجموعه آموزش زبان تركي به اين شكل است كه مي بايست زبان آموز هر روز يك درس از اين مجموعه را (در منزل يا بيرون از منزل) گوش دهد. چون اين مجموعه به صورت كامل صوتي است، به راحتي مي توانيد آن را بر روي كامپيوتر، پخش كننده هاي MP3 Player، گوشي موبايل يا ضبط ماشين كپي كنيد و گوش بدهيد. اين مجموعه را مي توانيد در تمام دستگاههاي پخش صوتي استفاده كنيد.

mohtaviat

آموزش زبان تركي نصرت از سري آموزش هاي زبان مي باشد كه توسط آموزشگاه نصرت ارائه شده است، آموزش زبان نصرت تركي با استفاده از آموزش هاي پيمزلر و استفاده از مترجمين و مدرسين بسيار مجرب تهيه شده است در اين مجموعه آموزش زبان كه به صورت كاملا صوتي ارائه شده است شما به صورت قدم به قدم با زبان تركي آشنا مي شويد

پيشنهادهاي ويژه

جهت استفاده از اين مجموعه تنها مي بايست به فايل هاي صوتي گوش دهيد. تكرار مطالب در اين مجموعه به صورت هدفمند و زمانبندي شده است تا مطالب بهتر در حافظه باقي بمانند.با استفاده از اين مجموعه لهجه شما از ابتدا صحيح شكل مي گيرد و به صورت خودكار قواعد زيادي از زبان ياتاليا را ياد خواهيد گرفت. شنيدن مطالب اين بسته لذت بخش است و به صورت مداوم از شنونده تمريناتي خواسته مي شود (يعني تكرار كردن جمله ها) كه اين كار باعث مي شود تا همراه با آموزش زبان تركي، تمرين نيز داشته باشيد.

 

– از جمله سختي هاي زبان تركي ياد گرفتن  لغات زبان تركي استانبولي است. اساس متد نصرت بر اين پايه است كه با تركيب جملات مختلف، ساختن جملات در ذهن شما حك شود.

– در صورتي كه تا سطحي به زبان تركي استانبولي مسلط باشيد، مجموعه آموزش زبان نصرت از سطح مبتدي تا عالي، بدون نياز به كتاب، به شما در يادگيري زبان تركي استانبولي كمك خواهد نمود.

– اول مكالمه اي پخش مي گردد، و بعد از آن روي هر لغت و جمله اي تاكيد شده و معني و نحوه تلفظ لغات تركي به فارسي آن آموزش داده مي شود.

– اين دوره در ۳۰ قسمت گردآوري شده است كه در صورت استفاده مي توانيد هر روز يك قسمت آن را گوش دهيد. همين دوره كوتاه باعث شده تا آموزش سريع مكالمه زبان تركي با متد نصرت ممكن گردد.

– يادگيري مكالمه فرا به شكل كلمه به كلمه و تكرار جملات توسط زبان آموز همزمان با گوينده، ساختن جملات با استفاده از اين كلمات باعث ثبت آنها در حافظه موقت و سپس تكرار آنها در ادامه درس و بعدا يادآوري آنها در زمانهاي مشخص (در درسهاي بعدي)باعث مي گردد داده ها از حافظه موقت به حافظه اصلي انتقال يابند و در ذهن زبان آموز ثبت گردند. براي خريد سي دي اموزشي نصرت روي دكمه خريد پستي در زير كليك كنيد.

 

خريد پستي آموزش تصويري زبان تركي استانبولي نصرت در ۹۰ روز براي رايانه

buy

68000 هزار تومان

------------------------------------------------------------------

خريد پستي آموزش تصويري زبان تركي استانبولي نصرت در ۹۰ روز براي اندرويد

buy

68000 هزار تومان

 ------------------------------------------------------------------

خريد پستي آموزش صوتي زبان تركي استانبولي نصرت در 90 روز

buy

55000 تومان

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.